Aktualności - Oddział Górażdże
poniedziałek, 01 czerwca 2020 22:40

UWAGA RODZICE BARDZO WAŻNE!

REKRUTACJA W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 1 W GOGOLINIE ZOSTAłA ZAKOŃCZONA.

WNIOSKI DO II ETAPU REKRUTACJI W ODDZIALE W GÓRAŻDŻACH NA ROK SZKOLNY 2020/2021 NALEŻY

SKŁADAĆ DROGĄ INTERNETOWĄ.

OD 3.06.2020r.-10.06.2020r.

LINK DO OTWARCIA WNIOSKU

PO WEJŚCIU NA STRONĘ KLIKNIJ „WYPEŁNIJ FORMULARZ”

DO FORMULARZA KONIECZNIE TRZEBA DOŁACZYĆ OŚWIADCZENIA, KTÓRE DOTYCZĄ PAŃSTWA SYTUACJI

-ZAŁĄCZNIK DOKUMENTY

Wydrukowany formularz przed złożeniem w wybranej placówce musi być podpisany przez oboje rodziców.

Dopiero po złożeniu podania w placówce, kandydat weżmie udział w procesie rekrutacji uzupełniającej.

poniedziałek, 01 czerwca 2020 21:54

IMG 20200526 WA0030

sobota, 23 maja 2020 14:34

UWAGA RODZICE- BARDZO WAŻNE.

Nadal obowiązują wytyczne

Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczące liczebności grup przedszkolnych

( w jednej grupie może przebywać 12 dzieci ).

W związku z ograniczeniami, prosimy, aby wcześniej zgłaszać potrzebę przyprowadzania dziecka do przedszkola składając stosowne oświadczenia o zatrudnieniu obojga rodziców.

Rozpoczęcie uczęszczania dziecka do przedszkola możliwe jest od każdego poniedziałku ( nie od środka tygodnia). Aby to mogło nastąpić należy najpóźniej do środy poprzedzającej dany poniedziałek dokonać w/w formalności,

Informacje te pomogą nam w organizacji kolejnych grup i sal.

Bardzo prosimy o przemyślane decyzje – aby z przedszkola mogli skorzystać Ci, którzy nie mogą sprawować opieki nad dzieckiem w domu.

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ.

Dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 1 w Gogolinie

Ilona Reinert

poniedziałek, 18 maja 2020 08:42

dzień Matki

Zabawy naszych przedszkolaków.
niedziela, 10 maja 2020 17:20

Wielką radość sprawiają nam Wasze przesyłane zdjęcia, a na nich uśmiechnięte buzie i wspaniałe zabawy dzieci. Cieszymy się, że jesteście zdrowi i chętni do działania. Z dumą prezentujemy kolejną galerię zdjęć. Dziękujemy Wam, pozdrawiamy i życzymy słonecznych majowych dni.

czwartek, 07 maja 2020 11:34

UWAGA RODZICE!!!

INFORMACJA DOTYCZĄCA URUCHOMIENIA DZIAŁALNOŚCI PLACÓWKI Z DNIEM 11 MAJA 2020 r.

Drodzy Rodzice jeśli zgłośiliście potrzebę uczęszczania dziecka do przedszkola od 11 maja to prosimy koniecznie o dokładne zapoznanie sie z procedurą bezpieczeństwa oraz o wypełnienie oświadczenie, które znajduje się w pliku poniżej. Wypełnione oświadczenie o odpowiedzialności za wysłanie dziecka do przedszkola należy wydrukować oraz podpisane dostarczyć w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

LINK DO OŚWIADCZENIA

Procedura bezpieczeństwa organizacji pracy Publicznego Przedszkola Nr 1 w Gogolinie w stanie epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.pdf

sobota, 02 maja 2020 16:32

UWAGA RODZICE- BARDZO WAŻNE.

Przedszkole zostaje otwarte od 11 maja 2020 ( poniedziałek)

W związku z tym, że musi być bardzo ograniczona ilość dzieci uczęszczających do przedszkola pierwszeństwo mają dzieci, których oboje rodziców pracuje w tych samych godzinach. Prosimy, aby do poniedziałku do godz.14.00 przesłać (skanem na adres mailowy przedszkola lub wrzucić do skrzynki pocztowej przy przedszkolu) wypełnione oświadczenia, które pobrać można w złączniku.

UWAGA! Każdy pracujący rodzic wypełnia osobne oświadczenie.

Adres mailowy przedszkola: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku zgłoszenia się dużej ilości dzieci będzie dalsza weryfikacja oświadczeń np. rodzice pracujący w służbie zdrowia, służbach mundurowych, handlu, innych zakładach przeciwdziałających wirusowi oraz rodzice nie mogący pogodzić pracy z opieka nad dzieckiem

BRAK OŚWIADCZENIA OZACZAĆ BĘDZIE BRAK POTRZEBY UCZĘSZCZANIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA.

Oświadczenie do pobrania

Maseczki dla potrzebujących
sobota, 02 maja 2020 16:30

Mając na uwadze aktualne wydarzenia, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i zabrać się za szycie maseczek. Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu rodziców, którzy zapoatrzyli nasze panie w materiały niezbędne do uszycia, udało nam się przygotować maseczki dla najbardziej potrzebujących z naszego otoczenia czyli pracowników Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Górażdżach. Kilkadziesiąt maseczek zostało przekazane na ręce pani Agnieszki, kolejna partia powędrowała do sołtysa, który z ochotą rozda je mieszkańcom Górażdży, a te maseczki z wyszywanymi imionami, trafiły do naszych przedszkolaków. Cieszymy się, że nawet w kryzysowych sytuacjach, potafimy się zjednoczyć i razem czynić dobro!

KOCHANI RODZICE-KOCHANE PRZEDSZKOLAKI!!!

JESTEŚCIE WIELCY, BARDZO WAM DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ- JAK ZAWSZE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ. DZIĘKI WASZYM POCIECHOM I WAM Z NADESŁANYCH ZDJĘĆ MOGLIŚMY STWORZYĆ MIŁĄ NIESPODZIANKĘ W POSTACI FILMIKU

„SERCE DLA TYCH, KTÓRZY SĄ W PRACY”.

W TYM TRUDNYM CZASIE MUSIMY WZAJEMNIE SOBIE POMAGAĆ, WSPIERAĆ SIĘ, MYŚLEĆ O INNYCH Z ŻYCZLIWOŚCIĄ. WIELE OSÓB MIMO WSZYSTKO MUSI PRACOWAĆ, PO TO BYŚMY MY MOGLI BEZPIECZNIE ZOSTAĆ W DOMU. TO NIE TYLKO MEDYCY, POLICJANCI, STRAŻACY, ALE I SZEREG OSÓB, KTÓRE CODZIENNIE WYKONUJĄ SWOJĄ PRACĘ. TO KIEROWCY SPRZEDAWCY, PIEKARZE, LISTONOSZE. CHCIEJMY I O NICH PAMIĘTAĆ.

WYNIKI REKRUTACJI !!!

LISTA DZIECI PRZYJETYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR 1 W GOGOLINIE-ODDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W GÓRAŻDŻACH NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Wyniki rekrutacji : Pobierz plik PDF

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>