Aktualności - Oddział Górażdże
Rekrutacja 2020/2021
piątek, 21 lutego 2020 07:06

UWAGA RODZICE BARDZO WAŻNE!

REKRUTACJA – NABÓR WNIOSKÓW DO PRZEDSZKOLA NA NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021

Deklaracje dzieci już uczęszczających do przedszkola- o woli kontynuowania przez dziecko edukacji przedszkolnej w roku szkolnym 2020/2021 należy składać drogą internetową

OD 26.02.2020r.- 3.03.2020r.

LINK DO OTWARCIA DEKLARACJI

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola należy składać droga internetową

OD 4.03.2020r.-18.03.2020r.

LINK DO OTWARCIA WNIOSKU

PO WEJŚCIU NA STRONĘ KLIKNIJ „WYPEŁNIJ FORMULARZ”

DO FORMULARZA KONIECZNIE TRZEBA DOŁACZYĆ OŚWIADCZENIA, KTÓRE DOTYCZĄ PAŃSTWA SYTUACJI

-ZAŁĄCZNIK DOKUMENTY

Po naciśnięciu przycisku ZAPISZ dane zostaną zapisane w systemie. Zostanie następnie wygenerowany dokument w formacie PDF, który należy pobrać z systemu, wydrukować wraz z oświadczeniami, podpisać i złożyć w placówce pierwszego wyboru.

Wydrukowany formularz przed złożeniem w wybranej placówce musi być podpisany przez oboje rodziców.

Dopiero po złożeniu podania w placówce, kandydat weźmie udział w procesie rekrutacji.

Dokumenty:

1. Uchwała Rady Miejskiej w Gogolinie w sprawie ustalenia kryteriów na drugi etap postępowania rekrutacyjnego (Otwórz PDF)
  2. Zarządzenie Burmistrza Gogolina z dnia 15 stycznia 2020 (Otwórz PDF)
  3. Załącznik nr 1 (Otwórz PDF)

Tłusty czwartek
czwartek, 20 lutego 2020 21:54

Tłusty czwartek to jedno z ulubionych świąt obchodzonych w naszej placówce. Z tej okazji upiekliśmy zdrowe pączki w kształcie babeczek i pysznie je ozdobiliśmy! Z resztą co tu dużo pisać, zdjęcia małych łakomczuchów mówią same za siebie.

Wodzenie niedźwiedzia.
czwartek, 20 lutego 2020 21:19

Tydzień temu gościliśmy w przedszkolu barwny korowód składający się z policjanta, masarza, księdza, diabełka, strażaka i myśliwego i co najważniejsze z niedźwiedziem na czele. Dzieci wraz z przybyłymi gośćmi i misiem chętnie zatańczyły do muzyki przygrywanej na akordeonie, co zgodnie z przesądem wróży szczęście na cały dłuuugi rok.

Walentynki w przedszkolu.
czwartek, 20 lutego 2020 21:12

14 Lutego w naszej sali dominował kolor czerwony. Dzieci w miłych nastrojach poznały znaczenie i historię powstania Święta Zakochanych. Przedszkolaki połączyły znane zakochane pary z bajek i świetnie się bawiły w muzyczno ruchowej zabawie z użyciem serduszek. Nie zabrakło też prac plastycznych, których motywem przewodnim był najpopularniejszy symbol walentynek -SERCE. A naszemu koledze Antosiowi dziękujemy za słodki walentynkowy prezent!

Dinozaury żyły dawno temu, ale...
czwartek, 20 lutego 2020 20:55

stale są wśród Nas! A przynajmniej towarzyszyły nam w trakcie pierwszego tygodnia ferii. Dzieci poznały dinozaury mięsożerne i roślinożerne, uczestniczyły w wykopaliskach, grały w multimedialną grę, tworzyły artystyczne prace dotyczące dinozaurów, manipulowały w masach sensorycznych, a co najważniejsze czerpały radość z wszystkich zabaw. Niemałym zaskoczeniem była dwudniowa wizyta Zielonego Dinusia, który miło przywitał każdego przedszkolaka i włączył się do wspólnej zabawy!

Karnawałowe szaleństwo
poniedziałek, 17 lutego 2020 17:26

Dnia 07.02.2020 w naszym przedszkolu odbył się "Bal karnawałowy”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się dzieci przebrane w kolorowe stroje. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek.W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, kotki, piratów, policjantów, Spider-Mana. Dzieci świetnie się bawiły uczestniczą w tańcach oraz licznych konkursach. Dzieci przebrane w te postaci mogły się zaprezentować przed całą swoją grupą. Dzieci spędziły czas w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Bezpieczne ferie
piątek, 14 lutego 2020 07:15

"Bezpieczeństwo dzieci – 10 porad policjanta"

To nie kawał - lecz KARNAWAŁ!
niedziela, 09 lutego 2020 12:33

Po balu przebierańców w GOK'u zostały już tylko wspomnienia, dlatego też postanowiliśmy urządzić jeszcze jeden bal w naszym przedszkolu! Z tej okazji panie przygotowały karnawałowy wystrój w salach, zadbały także o imprezowe oświetlenie, skoczną muzykę i słodki poczęstunek. Tego dnia dzieci ponownie przyszły przebrane w kolorowe i ciekawe kreacje balowe. Zabawa była przednia i trwała prawie do obiadu. Niech żyje bal!

Międzynarodowy Dzień Pizzy!
niedziela, 09 lutego 2020 12:28

Święto to obchodzone jest 9 lutego, ale w naszym przedszkolu odbyło się ono już w czwartek. Tego dnia nasze sale zamieniły się we włoskie pizzerie, w których roznosił się zapach pysznej pizzy Margarity! Tego dnia od rana dzieci poznały tradycyjny przepis na pizzę, uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych poświęconym pizzy, a na koniec stworzyły dwie pizze, jedną prawdziwą, a drugą na papierze :)

Dzień Babci i Dziadka grupa Motylki
niedziela, 02 lutego 2020 14:41

W dniu 31 stycznia 2020 roku odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Nasze święto Babci i Dziadka to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>