bip m

Ten tydzieńTen tydzień856
Ten miesiącTen miesiąc8676
WszystkieWszystkie504325

Publiczne Przedszkole nr 1 w Gogolinie, Wykonanie LinkNet s.c.
Aktualności - Oddział Górażdże
Świat Nauki
piątek, 09 lutego 2018 08:38

Podczas ferii zimowych, starszaki z grupy Biedronek udały się w fascynującą podróż do Świata Nauki...

Karnawałowa Fotobudka u Motylków
piątek, 09 lutego 2018 08:33

Dzieci z grupy Motylków w ramach przygotowań do balu karnawałowego, postanowiły poprzymierzać różne śmieszne i kolorowe maski. Okulary, wąsy, krawaty i kokardki- takie akcesoria znajdowały się w naszej karnawałowej fotobudce. Gdy każdy znalazł coś dla siebie, wykonane zostały pamiątkowe zdjęcia.

Dzień Postaci z Bajek
piątek, 09 lutego 2018 08:23

25 stycznia w ramach zakończenia ferii zimowych, w obu grupach odbył się DZIEŃ POSTSACI Z BAJEK. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: układanie bajkowych puzzli, przebieranie grochu i fasoli tak jak Kopciuszek, bajkowe zagadki słowne i obrazkowe. Na koniec odbyła się krótka prelekcja o tym jak należy zachować się w kinie. Dzieci ustawiły się w długiej kolejce do kasy kinowej. Każdy musiał oddać do skasowania bilet i otrzymał kubełek z popcornem. Ponad godzinny seans Minionków, zleciał w mgnieniu oka.

Malowanie na folii u Motylków
piątek, 09 lutego 2018 08:07

Tego dnia papierowe kartki poszły w zapomnienie, a naszym tłem do kolorowych obrazków została kuchenna folia spożywcza. Owinięta o nogi stolików stanowiła idealne płótno dla małych artystów. Wena twórcza dopisała artystom i powstały różnobarwne obrazy.

Spotkanie opłatkowe Motylki
środa, 07 lutego 2018 08:10

Dnia 19 grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie opłatkowe z rodzicami. Dzieci w tym dniu przedstawiły starannie przygotowany przez nie repertuar kolęd i piosenek świątecznych. Po występie nadszedł czas na wspólne kolędowanie i „lepienie pierogów”. Gdy oficjalna część uroczystości dobiegła końca, razem z rodzicami przystroiliśmy nasze stoły i zasiedliśmy do świętowania.

Spotkanie z Mikołajem Motylki
środa, 07 lutego 2018 07:56

Dnia 7 grudnia 2017 r. dzieci uczestniczyły w spotkaniu ze św. Mikołajem. Na samym początku przywitał je elf Bęc, która swoim poczuciem humoru rozbawiła każdego. Przy pomocy dzieci, na salę został zaproszony najbardziej oczekiwany gość tego dnia ŚWIĘTY MIKOŁAJ. Po obejrzeniu krótkiej scenki, dzieci odśpiewały piosenkę o św. Mikołaju. Aż w końcu nadszedł czas na prezeeeenty! Motylki przygotowały też specjalny upominek dla naszych gości w postaci ciasteczek. Mikołaj zajadał się ze smakiem i ledwo powstrzymał się, aby wylizać talerzyk z okruszków.

Koktajl truskawkowy
wtorek, 06 lutego 2018 21:06

Nasi mali kucharze tego dnia przygotowali przepyszny i zdrowy koktajl z truskawek i bananów. Samodzielnie wykonany koktajl tak smakował pozostałym motylkom, że nie została ani kropelka.

Dzień Pluszowego Misia u Motylków
wtorek, 06 lutego 2018 20:29

W tym dniu dzieciom towarzyszyły ich ulubione pluszowe misie. Na wstępie motylki zamieniły się w małe misie- dzieci otrzymały opaski na głowę. Każde dziecko przedstawiło swojego misia innym. Nawet śniadanie w tym dniu było misiowe! Po śniadaniu czekało na nas mnóstwo zabaw z naszymi misiami. Ten dzień był pełen atrakcji dla dzieci i dla misiów. Na koniec każdy prawdziwy przyjaciel misia dostał dyplom i wykonane zostało zdjęcie w masce oczywiście MISIA.

wtorek, 06 lutego 2018 20:06

Tegrorczny Dzień Babci i Dziadka grupa Biedronek obchodziła w klimacie jasełkowym. Jednakże po zakończonym przedstwieniu wnuczęta swoim ukochanym Dziadkom wyśpiewały i wyrecytowały wspaniałe piosenki i wiersze z okazji ich święta. Wszystko zostało nagrodzone gromkimi brawami, a następnie najmłodsi obdarowalii Babcie i Dziadków prezentami oraz zaprosili na słodki poczęstunek.

Spotkanie Opłatkowe
piątek, 02 lutego 2018 09:23

20.12.2017 r. w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie opłatkowe dla rodziców dzieci z grupy "Biedronek" oraz dla emerytowanych pracowników przedszkola i zaproszonych gości. W atmosferę nadchodzących Świąt dorosłych wprowadziły dorosłych dzieci, które przedstawiły historię narodzin Pana Jezusa. Następnie ks. proboszcz poświęcił opłatki, by wszyscy zebrani mogli się ze sobą nimi przełamać i złożyć sobie świąteczne życzenia.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>