Aktualności - Oddział Górażdże
poniedziałek, 02 września 2019 08:33

Bez tytułuW NOWYM ROKU SZKOLNYM 2019/2020

spotkanie

Dnia 4.09.2019r. (tj. środa) o godz. 16.00 zapraszamy rodziców na zebranie. Prosimy o niezawodne przybycie.

Debiut maluchów na festynie wiejskim
poniedziałek, 08 lipca 2019 20:42

23 czerwca swój debiut na scenie wiejskiego festynu w Górażdżach miały dzieci z grupy Motylków. Przedszkolaki przygotowały specjalny repertuar dla strażaków z tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Zwieńczeniem występu byłu skoczne tańce w parach i z pomponami.

Karlik i Karolinka o bezpieczeństwie na wakacjach.
poniedziałek, 08 lipca 2019 20:31

Nasi koledzy z przedszkola w Gogolinie pamiętali o nas i wręczyli nam prezent, który przyda się każdemu maluchowi w okresie letnim. Książka pt. " Dobre rady Karlika i Karolinki" to krótki poradnik dotycząca bezpieczeństwa na wakacjach. Nasze przedszkolaki wiedzą, że bezpieczeństwo to ważna sprawa, dlatego dzieci od razu zabrały się za lekturę. Teraz na pewno nasze wakacje będą spokojne i bezpieczne!

Pożegnania nadszedł czas...
wtorek, 25 czerwca 2019 14:52

18 czerwiec był dniem wyjątkowym w naszym przedszkolu. To właśnie we wtorek odbyło się uroczyste pożegnanie zerówkowiczów. Milena, Emilia, Marta, Paulina i Tomasz po raz ostatni wystąpili na przedszkolnej scenie. Dzieci podczas starannie opracowanego programu artystycznego, żegnały się z kolegami i koleżankami z młodszej grupy, z personelem i nauczycielkami. Życzymy wszystkim pierwszoklasistom powodzenia w szkole!

Wizyta policjantów
piątek, 21 czerwca 2019 20:16

Na początku czerwca w przedszkolu odwiedzili nas policjanci, którzy chcieli przypomnieć wszystkim przedszkolakom o bezpieczeństwie w czasie wakacji. Dzieci utrwaliły sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze i nie tylko. Największą atrakcją było oglądanie atrybutów policjanta - pałki, kajdanek, krótkofalówki oraz obejrzenie radiowozu od środka.

Festyn Rodzinny!
poniedziałek, 10 czerwca 2019 20:37

Jak co roku 7 czerwca z okacji Dnia Dziecka na placu wiejskim odbył się Festyn Rodzinny. Zabawy z wodzirejem, loteria fantowa, pokaz strażacki, wizyta policji, malowanie twarzy to tylko część atrakcji, które czekały na przybyłych gości. Niespodzianką przygotwaną dla dzieci okazało się przedstawienie "Trzy Świnki" przygotowane przez personel przedszkola. Zabawa trwała w najlepsze, aż do wieczora.Tak wspaniały festyn była możliwy dzięki wielkiemu zaangażowaniu wielu osób. Rodzice całym sercem włączyli się w zorganizowanie tego radosnego wydarzenia. Oprócz rodziców nasze przedszkole ma wielu dobrych przyjaciół, którzy materialnie wsparli nasz piknik. Naszych darczyńców wymieniliśmy na specjalnie przygotowanej tablicy. Wszystkim za wszystko serdecznie DZIĘKUJEMY!

Wycieczka z okazji Dnia Dziecka!
środa, 05 czerwca 2019 21:48

Akademia
środa, 05 czerwca 2019 21:43

3 czerwca odbyła się Akademia podsumowująca nasz całoroczny wolontariat. Dzieci wysłuchały bajki o Kubusiu Puchatku, który pomógł Kłapouchemy odnaleźć ogon. Następnie wszyscy, po wspólnej burzy mózgów utwierdziliśmy się w przekonaniu, że warto pomagać! Odśpiewaliśmy piosenkę, a na koniec na każdego małego wolontariusza czekał balon w kształcie serca. Było to skromne podziękowanie dla wszystkich dzieciaków za ich dobre serduszka!

Dzień mamy i taty!
niedziela, 26 maja 2019 13:37

24 maja w wiejskiej świetlicy w Górażdżach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Tego dnia przedszkolaki w eleganckich strojach, zaspiewały i zatańczyły specjalnie dla swoich ukochanych rodziców. Po części artystycznej, dzieci wręczyły wyjątkowe upominki i zaprosiły rodziców na poczęstunek.

Zawody w bieganiu
niedziela, 26 maja 2019 13:21

W środę przedszkolaki uczestniczyły w zawodach biegowych. Na maluchów czekał dystans 200 metrów, z kolei starszaki przebiegły o 100 metrów więcej. Zanim jednak biegacze ustawili się na lini startu, konieczne było wykonanie rozgrzewki. Zawody rozpoczęły dzieci najmłodsze trzyletnie, w tej grupie jako pierwszy na metę dobiegł Karol i Róża. Kolejne na starcie stanęły dzieci czteroletnie, pośród któych najszybsza okazała się być Lena i Zuzia. Ostatnia, najstarsza grupa zmierzyła się z dystansem 300 metrów i jako pierwsza na mecie pojawiła się Paulina, a zaraz za nią Tomasz. Jednak w tych zawodach zwycięzców było znacznie wiece. Każdy kto przekroczył linie mety ten wygrał!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>