Aktualności - Oddział Górażdże
Mikołaj i Motylki
środa, 19 grudnia 2018 18:18

W dniu, w którym dzieci miał odwiedzić Mikołaj, poruszenie panowało od samego rana. Dzieci nie tracąc czasu rozpoczęły dekorowanie ciasteczek, które dzień wcześniej samodzielnie piekły, by móc potem już tylko wyczekiwać gościa. Po obiedzie nadeszła długo wyczekiwana chwila. Jak się okazało, Mikołaj był bardzo roztańczony, wieć dzieciaki świetnie się z nim bawiły. Na końcu było jednak to, co najważniejsze...PREZENTY!!!

Spotkanie z Mikołajem
poniedziałek, 10 grudnia 2018 23:11

Dnia 05.12.2018 odwiedził nasze przedszkole Mikołaj. Wszystkie dzieci bardzo cieszyły się z tej ważnej wizyty i za swoje dobre zachowanie otrzymały od zacnego gościa podarki.

Barbórka
poniedziałek, 10 grudnia 2018 23:07

28.11.2018 dzieci z grupy Biedronek zagościły w kopalni odkrywkowej w Górażdżach, by złożyć życzenia wszystkim pracownikom z okazji ich święta.

Konkurs z języka niemieckiego
poniedziałek, 10 grudnia 2018 23:00

Dnia 20.11.2018 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Gogolinie odbył się konkurs z języka niemieckiego "Ein Kreatives Treffen mit Musik und Poesie".

czwartek, 06 grudnia 2018 11:45

Ubieranie choinki
czwartek, 06 grudnia 2018 11:38

W ostatni piątek listopada dzieci współnie ubrały przedszkolną choinkę. Zaczęła się już powoli udzielać wszystkim świąteczna atmosfera.

Eksperyment
czwartek, 06 grudnia 2018 11:32

Deszczowa chmura w słoiku! Dzieci, ucząc się o zjawiskach atmosferycznych, z pomocą Pań, przeprowadziły niezwykły eksperyment. Udało się stworzyć małą chmurę w słoiku! Brawo!

Dzień Postaci z bajek
czwartek, 06 grudnia 2018 11:22

Tego dnia dzieci poznały różne postaci z bajek. Spędziły czas na rozwiązywaniu bajkowych zagadek i układając bajkowe puzzle. Na koniec sala Motylków zamieniła się w kino. Dzieci otrzymały bilet na film, popcorn i udały się na seans pt. "Wigilijne drzewko".

poniedziałek, 03 grudnia 2018 09:14

Dzień Pluszowego Misia rozpoczął się u Motylków od misiowego śniadania. W ciągu dnia czekały na dzieci zabawy z misiami, piosenki o misiach, a na koniec każdy mógł wykonać swojego misia z balona. Dzieciaki bardzo radośnie spędziły ten dzień! Biedronki równie aktywnie uczestniczyły w przeróżnych zabawach związanych z tematyką misiowego święta. Zaangażowanie i wytrwałość pomogły im sprostać wielu zadaniom. Nagrodą zaś było towarzystwo ukochanego pluszowego niedźwiadka przez cały przedszkolny dzień.

Pierwszy śnieg
poniedziałek, 03 grudnia 2018 09:07

Gdy tylko spadł pierwszy śnieg, Motylki nie próżnowały i od razu urządziły bitwę na śnieżki. Uciechy nie było końca!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>