"Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy, wrzesień kończy się,

od najmłodszego aż do starszaka

wszyscy świętują DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA".

To już po raz 10 obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podnieść wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dzieci. Z tej okazji w naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Niestety w tym roku nie mieliśmy możliwości by tradycyjnie zaprosić dzieciaki do wspólnej zabawy. Jednak w poszczególnych grupach czekało na milusińskich wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez panie. Wśród nich znalazły się różnorodne gry i zabawy integracyjne, wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z dziecięcych twarzy. Z pewnością ten dzień pozostanie w pamięci dzieci, a na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowa oznakę.

Kochane dzieciaki jeszcze raz życzymy Wam co najlepsze. Nie zapominajcie o uśmiechu, niech zabawa dostarcza wam jak najwięcej radości.

GALERIA SÓWKI

GALERIA KRASNOLUDKI