b0e9c065 6382 465b 9089 6aecc577a482

Realizując projekt "Z kulturą mi do twarzy" dzieci z grupy "Pszczółki" wykonały kolejne zadanie , które polegało na zaprojektowaniu znaczka pocztowego ze swojego miasta. Ochoczo więc wzięliśmy się do pracy. Pretekstem ku temu był także obchodzony Dzień Znaczka Pocztowego i Dzień Listonosza. Nie mogąc udać się obecnie na dłuższe spacery i wycieczki poznaliśmy ciekawe zakątki Gogolina oglądając albumy, zdjęcia, ilustracje. dzieci ochoczo zabrały się do pracy i tak powstało wiele ciekawych znaczków, na których znalazły się m.in. Karolinka z  Karlikiem, kapliczka, szkoła place zabaw i oczywiście nasze przedszkole. Znaczki zostały wysłane na ręce organizatorów projektu i staną się małą reklamą naszego miasta.