W tym roku Dzień Pluszowego Misia wyjątkowo odbył się bez pluszowych misiów, na szczęście to nie wpłyneło na naszą dobrą zabawę, której było pod dostatkiem! To właśnie tego dnia dzieci w zamian za maskotki mogły przynieść samodzielnie wykonane misie.W naszym kąciku zasiadł Kubuś Puchatek z masy solnej, wielka piniata w kształcie niedźwiedzia, misie z modeliny, gliny, papieru i skarpetek lub ręcznika. Dzieci z ochotą prezentowały swoje dzieła, a potem w skupieniu wysłuchały opowieści o powstaniu Dnia Misia. Nie zabrakło też tańców do piosenki o naszym pluszowym przyjacielu. Po zabawie przyszedł czas na misiowe łamigłówki i zdjęcia w misiowej fotobudce. A na zakończenie powrót do przeszłości wraz z bajkami "Miś Uszatek" i "Miś Coralgol"