Życzenia Wielkanocne

IMG 20200405 WA0015

Kartki świąteczne naszych przedszkolnych artystów
niedziela, 05 kwietnia 2020 00:00

d6cc731f b979 419e b5c0 1c8706ae26e3Kochani przedszkolacy - bardzo, bardzo cieszymy się, że przyjęliście nasze zaproszenie do wykonania kartki świątecznej. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej pomysłowości i kreatywności - kartki są cudowne. Patrząc na nie od razu wkoło czuje się Wielkanocny nastrój. Dziękujemy za wspaniałe prace, zdjęcia, pozdrowienia i życzenia. My również Wam życzymy wspaniałych Świąt i dla Was też przygotowaliśmy świąteczną kartkę- może wam się podoba?

Co słychać u naszych przedszkolaków
sobota, 04 kwietnia 2020 10:35

f6e49f16 1692 49a6 9859 405b99086f38Wielką radość sprawiają nam Wasze uśmiechnięte buzie i wspaniałe zabawy, które oglądać możemy na przysyłanych zdjęciach. Cieszymy się, że jesteście zdrowi. Z dumą prezentujemy kolejne galerie zdjęć - dziękujemy, pozdrawiamy Was i życzymy dalszych dobrych zabaw.

ZOBACZ GALERIĘ

środa, 01 kwietnia 2020 21:45

WYNIKI REKRUTACJI !!!

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR 1 W GOGOLINIE NA ROK SZKOLNY 2020/2021

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH211.22 KB

LISTA DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANYCH33.72 KB

instrukcja dla rodziców dot. sposobu postępowania przy elektronicznym potwierdzaniu woli przyjęcia dziecka do przedszkola

Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola należy wykonać elektronicznie z Państwa konta, które zostało wygenerowany w czasie składania dokumentu w systemie https://nabor.pcss.pl/gogolin/przedszkole.

Składanie woli należy dokonać w terminie od 3.04.2020r. do 15.04.2020r.- dotyczy tylko dzieci , które rozpoczną edukację przedszkolną od 1 września 2020 r. (nie dotyczy dzieci już uczęszczających- rodzice nie musza składać).

środa, 01 kwietnia 2020 12:09

Tecza

poniedziałek, 30 marca 2020 21:38

zaproszenie

Nasze "Domowe przedszkole"
piątek, 27 marca 2020 18:14

IMG 20200327 WA0011Wydarzenia ostatnich dni wymusiły na nas pozostanie w domach, co nie oznacza pozostania bez kontaktu i bez zabawy. Wręcz odwrotnie - mamy dużo informacji, telefonów z wiadomościami od naszych dzielnych przedszkolaków. Obdarowaliście nas wieloma wspaniałymi zdjęciami, pokazującymi Wasze kreatywne zabawy. Część z nich to propozycje przesłane przez Panie z przedszkola, inne to Wasze inspiracje. Jesteście wspaniali - gratulujemy pomysłów, zdolności i zaangażowania. Dziękujemy za inicjatywę przysyłania nam zdjęć i za każde zdjęcie . Czekamy na kolejne. Życzymy zdrówka.

piątek, 27 marca 2020 14:44

W zakładce:

Dzieci uczą rodziców w domu!

Pojawiły się nowe różne ciekawe materiały .

Materiały można pobrać pod adresem:

środa, 25 marca 2020 10:31

DRODZY RODZICE!

Cieszy nas współpraca, którą podjęliście z nami podczas tego trudnego dla wszystkich czasu ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty. Dziękujemy za odzew, że nasze propozycje spotykają się z zainteresowaniem. Nadal zachęcamy do bezpośredniej współpracy z wychowawczyniami, które dostarczają materiały do zajęć. Ponadto na stronie internetowej przedszkola będziemy systematycznie umieszczać propozycję różnych zabaw, bajek itp.

Dziś prezentujemy słowa skierowane do rodziców przez Ministra Edukacji Narodowej- warto skorzystać z dobrych porad.

RODZICU....
Wykorzystaj czas, w którym dziecko nie chodzi do przedszkola, na większe usamodzielnienie swojego dziecka - oczekuj od niego większej pomocy przy codziennych czynnościach np. przygotowywanie posiłków, sprzątanie, ubieranie się. Wykorzystaj pobyt dziecka w domu na rozmowy z nim na różne tematy. W ten sposób będziesz wzbogacał jego słownictwo. Znajdź czas na czytanie dzieciom i i z dziećmi. Korzystaj z edukacyjnych programów telewizyjnych, zaproponuj dziecku gry planszowe czy zabawy i gry zręcznościowe. Korzystaj proszę z propozycji przekazywanych przez nauczycieli naszej placówki. Nie unikaj kontaktu z nimi. Pytaj o wszystko i dziel się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi dziecka. W sytuacji zawieszenia pracy przedszkola to na Tobie i Nauczycielu spoczywa odpowiedzialność za edukowanie dziecka i stwarzanie mu warunków do wszechstronnego rozwoju. Dziecko w domu powinno, tak jak w przedszkolu, bawić się samodzielnie swoimi zabawkami, konstruować, układać, sprzątać, czuć się bezpiecznie i swobodnie w swej aktywności. Powinno także ruszać się i wykonywać wiele prostych ćwiczeń gimnastycznych.

My jesteśmy zawsze do państwa dyspozycji.

wtorek, 24 marca 2020 14:17

KOCHANI RODZICE

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY WAM JAK ZORGANIZOWAĆ DZIECKU MIŁO I CIEKAWIE CZAS POBYTU W DOM.

OTO KILKA PROPOZYCJI Z ZAJĘĆ DODATKOWYCH ORGANIZOWANYCH W PRZEDSZKOLU.

• ZAJĘCIA Z JĘZYKA MNIEJSZOŚCI NARODOWEJ (JĘZYK NIEMIECKI)

Bajka dzięki której dzieci będą mogły utrwalić nazwy warzyw i owoców oraz dni tygodnia.

• ZAJĘCIA Z RELIGII

Od poniedziałku do piątku od godz. 11:00 program dla dzieci na żywo (katecheza)

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>