rekrutacja2024 2025

REKRUTACJA-NABÓR NOWYCH WNIOSKÓW NA ROK SZKOLNY 2024/2025

ZARZĄDZENIE

IMG 0412

Grupa "Kotki" bawiła się wiatrakiem matematycznym, który pobudza wyobraźnię, buduje pozytywne emocje. Dzięki wiatrakowi dzieci uczyły się umiejętności współpracy i działania w grupie. Podczas wspólnej zabawy przy pomocy wielobarwnego wiatraka rozwijały umiejętności matematyczne m. in. rytmy, orientację w przestrzeni, liczenie itp. Wspólne działania dostarczyły dzieciom wiele wrażeń.

20240306 114827

W ramach akcji „Poznajemy zawody naszych rodziców” gościliśmy mamę Laury – fryzjerkę, która bardzo ciekawie opowiedziała nam na czym polega praca fryzjera, jak pielęgnować i dbać o włosy.  Na koniec zrobiła wszystkim dzieciom wspaniałe fryzury. Bardzo dziękujemy pani Małgorzacie za ciekawe zajęcie.

DSC 11

Już po raz kolejny uczestniczyliśmy w akcji "Pomóż zwierzętom w schronisku" . Zorganizowaliśmy na terenie naszego przedszkola zbiórkę, która pomoże podopiecznym schroniska . Zebrane rzeczy zostały przekazane do Schroniska w Opolu. Poprzez akcję wspólnie uczymy nasze dzieci miłości, szacunku do zwierząt oraz zachęcamy do niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom. Wszystkim rodzicom i dzieciom SERDECZNIE DZIĘKUJEMYza okazaną pomoc i zaangażowanie.

2 Dzie Dinozaura 2024

Przedszkolaki "Jedyneczki" obchodziły święto znanych, prehistorycznych stworzeń. Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Rozmawialiśmy na temat pracy paleontologa i wspólnie dokonaliśmy ,,wykopalisk’’. Były to dni pełne radosnych zabaw i wrażeń.

IMG 2847

IMG 9958

DSC 0678 crop

IMG 20240228 113148

IMG 9875

Zajęcia miały na celu rozbudzenia zainteresowania dzieci otaczającym światem. Wcieliliśmy się w rolę Ufoludków z planety Kolorkowo poprzez zabawy ruchowe, piosenki "Zielony Ufoludek" utrwaliliśmy nazwy i wygląd figur geometrycznych, porównywaliśmy liczebność zbiorów. Rozwijaliśmy swoją wyobraźnię poprzez układanie swojej rakiety oraz świetnie bawiliśmy się z rękawem elastycznym. Wszystkie te aktywności były świetną okazją do zgodnej współpracy i integracji grupy.