Od samego rana w naszym przedszkolu panowała radość i poruszenie. Na początku dzieciaki znalazły kopertę od Św. Mikołaja, w którym był list oraz 4 zadania do wykonania. Po wykonaniu zadanych przez Mikołaja zadań przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków Świętego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były pięknie ubrane ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki, oraz czerwone stroje. Mikołaj został przywitany piosenkami, które dzieci nauczyły się w ostatnim czasie. Mikołaj bardzo dziękował za pamięć, piękne wiersze i piosenki. Miło spędzony czas uświetniło wspólne zdjęcie oraz wręczenie przez Mikołaja paczek z prezentami.