Obecna sytuacja sprawiła, że Zajączek odwiedził nasze grzeczne przedszkolaki nieco szybciej. Dzieci już od rana w podniosłych nastrojach oraz eleganckich strojach oczekiwały momentu, w którym rozpoczną się poszukiwania koszyczków. Nasz dzień zaczęliśmy od uroczystego i barwnego śniadania Wielkanocnego, podczas którego dzieci miały okazję skosztować własnoręcznie wyhodowanej rzeżuchy oraz szczypiorku. Po śniadaniu przyszła pora na zabawę "Uwolnij pisanki", która była tylko rozgrzewką do kolejnego zadania, które polegało na precyzyjnym ozdanianiu jajek cekinami. Starszaki wykazały się ogromną cierpliwością i kreatywnością tworząc rożnorodne pisanki. Po skończonej zabawie, przyszedł czas na poszukiwania, którym towarzyszyło wiele radości! Na pamiątkę każdemy przedszkolakowi zostało zrobione zdjęcie w towarzystwie Zajączka Wielkanocnego.