Karnawał to czas pełen radości i zabaw. Nasze przedszkolaki już z niecierpliwością czekały na wielki Bal Karnawałowy w przedszkolu i oto 18.02.2022 (piątek) nadszedł ten długo wyczekiwany moment. Wszystkie dzieciaki powyciągały z szaf swoje piękne przebrania i przyszły wystrojone do przedszkola na Bal Karnawałowy. W naszym przedszkolu w tym wyjątkowym czasie sale zamieniły się w sale balowe, pełne różnobarwnych ozdób i balonów. W tym roku motywem przewodnim w grupie Motylków były klauny. Nasza sala była wystrojona bardzo kolorowo i było mnóstwo klaunów. Do przedszkola przybyły kolorowe wróżki, dzielni super bohaterowie, piękne królewny i wiele innych tajemniczych osób. Dzieci wspólnie tańczyły i brały udział w przygotowanych konkursach. Dzień ten był pełen wrażeń, uśmiechów i zabawy. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone i miały szerokie uśmiechy na twarzach.