11058

Dzieci z grupy "Biedronki" wybrały się na wycieczkę do Krapkowic na koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej. Dzieci zaprezentowały utwory będące efektem ciężkiej pracy nad swoim talentem, za co otrzymały gromkie brawa od publiczności. Przedszkolaki zapoznane zostały przez prowadzącego ze wszystkimi rodzajami instrumentów muzycznych oraz ich cechami charakterystycznymi. Później dzieci udały się na spacer z przewodnikiem po krapkowickim rynku, gdzie zobaczyły meluzynę przy fontannie, a także tzw. „kopytko”, wysłuchały również ciekawostek z historii Krapkowic. Następnie wszyscy udali się do Baszty, dzieci poznały jej funkcje w przeszłości, weszły na sam szczyt schodami.  Wycieczkę możemy uznać za naprawdę udaną!