To właśnie 10 czerwca do przedszkola w Górażdżach w godzinach wieczornych zawitało nowe plemię tubylców i dzikich zwierząt. Wieczór w dżugnli był pełen atrakcji, a każdy znalazł dla siebie coś miłego. Nasza przygoda zaczęła się od karmiania ogromnie głodnej małpy, a potem każdy musiał przedostać się przez poplątane liany. Nagrodą dla śmiałków był tatuaż i egzotyczny poczęstunek owocowy. Prawdziwa przygoda zaczęła się dopiero później - POLOWANIE NA JEDZENIE! Na dzieci czekało 7 zadań ukrytych w różnych miejscach w budynku i nie tylko. Wspinaczka, spotkanie z groźnym krokodylem, jedzenie bananów na czas i wiele innych zagadek to tylko część zadań wykonanych przez głodnych tropicieli. Na szczęście dzieciom udało się upolować jeszcze ciepłą pizze! Zabawą wyciszającą była SENSOPLASTYKA, która sprawiła dzieciom wiele frajdy.