IMG 20221025 101903

Dzieci z grupy "Biedronki" 25 października obchodziły DZIEŃ KUNDELKA. Przedszkolaki dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat opieki nad psem, jego zwyczajów. Następnie ich zadaniem było przejście przez tor przeszkód z przyniesionym przez siebie pluszowym pieskiem. Dzieci wykazać musiały się też umiejętnością przeliczania kości dla głodnego psiaka, a także cierpliwością i sprawnością manualną podczas nawlekania psiego naszyjnika z kości. Z tej okazji jedna z dziewczynek przyniosła również książeczkę i chętnie opowiedziała rówieśnikom ciekawostki na temat różnych ras psów. Wykonane zostały też zdjęcia w specjalnie przygotowanej fotobudce "buda Reksia". Na zakończenie wszystkie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną pt. "Kundelek".

Z okazji DNIA KUNDELKA organizowana jest zbiórka mokrej i suchej karmy dla psów i kotów - zachęcamy wszystkich do udziału w akcji!