Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, z tej okazji z wielką radością dzieci z grupy starszej świętowały Dzień Kundelka w poniedziałek 26 października. Była to świetna okazja do przedstawienia swoich czworonożnych przyjaciół na kolorowych zdjęciach przyniesionych przez dzieci. Dzieci miały okazje poznać różne rasy psów oraz przypomnieć sobie jakie obowiązki i odpowiedzialność związana jest z posiadaniem psa lub każdego innego zwierzątka. Nie zapomnieliśmy także o najbardziej potrzebujących kundelkach i postanowiliśmy wesprzeć opuszczone zwierzątka organizując w naszym przedszkolu zbiórkę karmy i najpotrzebniejszych produktów dla piesków z TOZ w OPOLU. Wszystkim wspierającym akcję - dziękujemy!