Kiedy pożegnaliśmy Zimę i powitaliśmy Wiosnę, w naszym przedszkolu zrobiło się prawdziwie wiosennie, radośnie i kolorowo, a to za sprawą niezwykłego wydarzenia, jakim był "Pokaz mody wiosennej". do udziału w pokazie zaproszeni byli wszyscy przedszkolacy i wszyscy z entuzjazmem wzięli w nim udział. Najpierw w domach odbywały się wielkie przygotowania strojów, a potem w przedszkolu wielka rewia. Każdy zaprezentował się indywidualnie na specjalnym wybiegu. Było co podziwiać - kreatywność, pomysłowość strojów była niesamowita. Wydarzenie było przez wszystkich przyjęte entuzjastycznie, że chyba wpisze się w tradycję naszego przedszkola. Póki co, był to  I "Pokaz mody wiosennej". Dziękujemy rodzicom za wielkie zaangażowanie.