f1c708eb 4c83 4f49 b7f8 e5d0973984cb

Niedawno obchodziliśmy długo wyczekiwany i jeden z najbardziej ulubionych dni przedszkolaków - " Dzień Dziecka " . Chcąc dostarczyć naszym milusińskim wiele przeżyć dołożyliśmy starań, aby w tym dniu czekało na  nich wiele atrakcji.

Od samego rana przedszkole witało dzieciaki barwnym plakatem z serdecznymi życzeniami. Po wejściu do przedszkola rozbrzmiewała wesoła muzyka, a kolorowe stoisko "Loterii fantowej' zapraszało do nabycia nagród. Miło było patrzeć na uśmiechnięte buzie dzieci, kiedy los okazał się szczęśliwy i każdy dostał coś, co sprawiło mu radość. Po śniadaniu wyruszyliśmy na wycieczkę do Kamienia Śląskiego.

Pierwszym punktem był hangar z samolotami, gdzie gościnni właściciele podjęli nas bardzo serdecznie i przekazali wiele wiedzy i ciekawostek o samolotach. Wsiadając do samolotu mogliśmy się poczuć jak prawdziwi piloci.. Niespodziankę sprawił  nam Pan Burmistrz, który odwiedził nas właśnie w tym miejscu , złożył życzenia oraz obdarował słodkościami i  książeczkami, które uczą bezpiecznego zachowania się na ulicy. Warto dodać , że książeczki przygotowały nasze panie z przedszkola ( książeczki niedługo dzieci dostaną do domu )

Kolejnym punktem wycieczki było piknikowanie na polanie w parku przy zamku. tam bawiliśmy się świetnie mając do  dyspozycji piłki, obręcze, kolorową gumę i inne przybory do zabaw ruchowych. Emocji dostarczyła konkurencja w "przeciąganiu liny". Każda grupa znalazła też chwilę, aby pospacerować po parku i podziwiać piękno wiosennej przyrody.

Galeria "Sówki"

Galeria "Krasnoludki"