DSC08450

23 i 24.06.2021 to daty, która zostanie w pamięci „PSZCZÓŁEK” na długo. To właśnie w tych dniach nasi starszacy pożegnali przedszkolnych kolegów, koleżanki, personel przedszkola, a także w obecności rodziców wystąpiły w swoim ostatnim programie artystycznym. Po raz ostatni dzieci zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne, taneczne przedstawiając historię swego czteroletniego pobytu w przedszkolu. Krótka scenka przeniosła widzów do „Pszczółkowa”, gdzie pracowite pszczółki przypomniały, że wśród nas czystość i praca w modzie. Był także czas na wzajemne podziękowania i uściski. Pani Dyrektor w ciepłych i serdecznych słowach podziękowała dzieciom ich rodzicom za wspólnie spędzone lata oraz za zaangażowanie i owocną współpracę. Na pamiątkę ukończenia przedszkola każdy starszak otrzymał okolicznościowe dyplomy, upominki, książki, pamiątkowy kubek, wspólne tablo. Ale największą frajdą był przygotowany przez rodziców tort w kształcie ula. Personel przedszkola został obdarowany pięknie wyhaftowanymi podziękowaniami, za które serdecznie dziękujemy.
          Oczywiście później był czas na poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci, a dzieciaki zostały zaproszone do zabaw w towarzystwie piratów.
         Jeszcze raz w imieniu własnym, nauczycieli oraz wszystkich pracowników przedszkola składam naszym absolwentom i ich rodzicom serdeczne podziękowania za wszystkie wspólnie spędzone lata w naszej przedszkolnej rodzinie. DZIECIOM dziękuję za każdy wspólnie przeżyty dzień, za każdy uśmiech, Waszą ciekawość świata, wspólne zabawy, zajęcia, wycieczki i osiągnięte sukcesy. RODZICOM dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście powierzając nam swoje dzieci. Zawsze mogliśmy na Was liczyć. Wspieraliście nas we wszystkich podejmowanych działaniach. To dzięki Waszemu zaangażowaniu mogliśmy osiągnąć wiele sukcesów.

Dzieciom życzę udanych wakacji, osiągnięć w szkole, wspaniałych nauczycieli i wielu nowych przyjaciół.

Trudno się rozstać, ale już trzeba.
         Na pożegnanie uśmiech mi daj.
          Te chwile które tu przeżyliśmy
          Zostaną w sercu przez wiele lat.

Do widzenia przyjaciele,
                           wspólnych spraw mieliśmy wiele.
                           Dziś ta nitka się urywa,
                           coś się kończy a coś się zaczyna.

Pożegnanie z kolegami i koleżankami z przedszkola