DSC08955

16 listopada w naszym przedszkolu miało miejsce wielkie wydarzenie - "II  Konkurs Recytatorski". Nasze konkursy recytatorskie nabierają rozmachu, gdyż w tym roku przybyło odważnych , którzy chętnie wystąpili przed publicznością. Każdy uczestnik sam wybrał wiersz. Widownia była pod wielkim wrażeniem, gdyż prezentowane utwory były ciekawe, trudne i nie należały do krótkich. Uczestnicy wykazali się dobrą pamięcią, prezencją i bardzo starali się o dobrą dykcję i poprawną wymowę. Gromkie brawa świadczyły o tym, że wszyscy zdobyli zasłużone I miejsce. Recytatorzy otrzymali dyplomy i drobne upominki, a widownia słodkiego cukierka za piękne kibicowanie.

Dzieciom gratulujemy wygranych, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie dzieci do konkursu.