IMG 3519

W dniu 25.11.2020 przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjnych zabawek moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "przyjacielem". Przybyły misie małe i duże, białe, brązowe i kolorowe. Każdy z nich był wyjątkowy i najpiękniejszy. Dzieci  oglądały teatrzyk  do którego zapraszała nas pani Marysia . Dla dzieci w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji, zabawy ruchowe, muzyczne, plastyczne, quizy, zgadywanki, misiowe tańce, degustacja miodu .  Nie zabrakło też gościa " Dużego pluszowego żywego Misia". Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy z pluszakiem. Myślę, że na długo zostanie on w pamięci naszych przedszkolaków. Zapraszamy do galerii poszczególnych grup.

GRUPA "KOTKI"

GRUPA "KRASNOLUDKI"