93506b8d 87dd 4f97 b357 17b85f8ac071

Dzieci z "Jedyneczki" mają bardzo  wrażliwe i dobre serca, dlatego zawsze starają się znaleźć sposób , aby komuś pomóc, obdarować.... Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedszkolacy przygotowali przepiękne  kartki z życzeniami dla byłych pracowników naszego przedszkola oraz dla mieszkańców  Domu Spokojnej Starości w Kamionku. Oprócz tego "Krasnoludki" zaprosiły mieszkańców DSS w Kamionku do radosnego spotkania Bożonarodzeniowego. Spotkanie odbyło się za pomocą łącza online. Dzieci przedstawiły przygotowany program artystyczny i złożyły życzenia. Był też czas na wspólne kolędowanie i krótką rozmowę. Mamy nadzieję że nasze niespodzianki sprawiły radość, a dzieciom przyniosły satysfakcję z możliwości obdarowywania innych dobrem.

GALERIA "NASZE KARTKI"

GALERIA "SPOTKANIE ONLINE