IMG 9010

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno. ”Dzień 14.06. 2022r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny. W tym dniu odbyła się wyjątkowa uroczystość -  „Pożegnanie Dominika w grupie KRASNOLUDKÓW ” . Dzieci przedstawiły bajkę pt .Królewna Śmieszka i Ekoludki . Przedszkolaki w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami . W wesołej, radosnej i podniosłej atmosferze prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie .   Dziękuje rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc w organizacji uroczystości a Dominikowi ,życzę samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.