IMG 5687

Zgodnie z zapowiedzią, czas na drugą odsłonę galerii pt. "Jubileusz Jedyneczki". W naszym Przedszkolu powstała piękna wystawa zdjęć i kronik zapraszająca do wspomnień, oglądania i przypominania jak było kiedyś, a jak jest teraz. Oglądających było wielu... dziadkowie, rodzice i nasi przedszkolacy. Dla jednych oglądanie zdjęć było wspomnieniem, dla najmłodszych było to poznanie historii naszego przedszkola. Wszyscy oglądali wystawę z wielkim zaciekawieniem. Dzieci chętnie słuchały opowieści i jeszcze chętniej sięgały do różnych zdjęć, kronik - cieszyły się , kiedy rozpoznały w nich kogoś znajomego sprzed kilku lat lub zauważyły, jak zmienia się wystrój naszego przedszkola. Wszystkich, którzy nie zobaczyli wystawy "na żywo" zapraszamy do galerii internetowej.