- Szczegóły
- Odsłony: 29
16 czerwca "Biedronki" wzieły udział w wycieczce do Parku Przygód i Atrakcji w Wilkowicach. Były to niezapomniane chwile, gdzie czekało na nas wielle atrakcji. Dzieci z entuzjazmem korzystały z dostępnych w parku różnorodności m. in. strefy kreatywnej zabawy, parku linowego, ścieżki bosych stóp, tajemniczego krokodyla oraz zwierzyńca, w którym podziwiać mogły zwierzęta domowe i egzotyczne.
Po spacerze po parku, szalonych zabawach oraz zwiedzaniuogrodu zoologicznego przyszedł czas na piknik. Po posiłku dalej bawiliśmy się wesoło. Czas spędzony w Parku upłynął bardzo szybko i z niechęcią wracaliśmy do przedszkola. Był to dla wszystkich bardzo udany wyjzd.
Dziękujemy bardzo sponsorom za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki.
- Szczegóły
- Odsłony: 54
10 czerwca dzieci z grupy „ Pszczółki”, „ Motylki „ i „ Biedronki” wzięły udział w „ Olimpiadzie przedszkolaka”. Było to wielkie święto sportu podczas którego przedszkolacy dzielnie i z powodzeniem zmierzyli się z wieloma wymagającymi spawowości torami przeszkód oraz innymi dyscyplinami sportowymi rozwijającymi umiejętność współpracy w zespole.
Wszystkie konkurencje były nie lada wezwaniem ,ale też wielką frajdą.
Ważnym celem zawodów była integracja rówieśników gminy Gogolin oraz gminy Walce. Wszyscy olimpijczycy wrócili do przedszkola z uśmiechami na twarzy i pamiątkowymi medalami.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na tak wspaniała zabawę .
- Szczegóły
- Odsłony: 58
Wycieczki lubiią wszyscy .... my też je lubimy, więc na nie jeździmy. Tym razem pojechaliśmy do gospodarstwa agroturystycznego " Minii ZOO w Żużeli". Atrakcji tam było co nie miara...
Spacer z przewodnikiem po zagrodach zwierząt był super okazją do poznania wielu zwierząt i wysłuchania się w ciekawostki z ich życia. Samodzielne karmienie zwierząt było frajdą, która nie zdarza się na codzień. Podczas ciekawych warsztatów mogliśmy wykazać się naszymi zdolnociami manualnymi.
Oczywiście super frajdą były zabawy na dmuchańcach i innych urządzeniach na placu zabaw. Pikniku na kocach, posiłku w plenerze nie może zabraknąć na żadnej wycieczce. To był dzien pełen emocji, radości i dobrej zabawy.
Strona 1 z 116








