33

"Pszczółki" wykonywały październikowe zadania, wynikające z realizacji projektu edukacyjnego "Kreatywny przedszkolak - kreatywne dziecko" oraz "Z kulturą mi do twarzy", polegające na skomponowaniu jesiennej makiety z dostępnych darów przyrody oraz na wykonaniu pracy w jesiennej palecie barw. Nasza praca była wieloetapowa. Dzieci inspirowały się obserwacjami przyrody, podziwiały jesień w sztuce. Miały okazję do działań twórczych wykonując wiele ciekawych , jesiennych prac plastycznych. Pracując w grupach i indywidualnie wykonały poszczególne elementy makiety, komponując je w piękną całość. Doświadczenia z mieszaniem kolorów oraz operowaniu plamą przyczyniły się do powstania pięknych jesiennych drzew. Efekty działań dzieci można podziwiać w galerii.

Galeria - Paleta barw

Galeria - Jesienna makieta