DSC07367

W ostatnich dniach w naszym przedszkolu miało miejsce wielkie wydarzenie - "I KONKURS RECYTATORSKI". W konkursie mogło uczestniczyć każde dziecko, które odpowiednio wcześniej zgłosiło swoją chęć uczestnictwa. Wybór wiersza był dowolny. Każdy uczestnik sam lub z pomocą rodziców zdecydował , który utwór zaprezentuje. W gestii rodzica było nauczenie dziecka wybranego wiersza. Wszyscy podeszli do zadania bardzo poważnie. Podczas konkursu zaprezentowało się 15 uczestników. Każdy pięknie, uroczyście , z przyjęciem wyrecytował  wyuczony wiersz. Wszyscy uczestnicy otrzymali gratulacje, dyplomy oraz skromne upominki, a publiczność nagradzała gromkimi brawami. Dodatkową atrakcją było wysłuchanie wierszy czytanych przez jedną z Pań pracujących w naszym przedszkolu.Na ręce rodziców składamy podziękowania za współpracę, dzieciom gratulujemy odwagi i sukcesu. Konkurs recytatorski zapisze się w tradycji naszego przedszkola i z pewnością za rok zaprosimy na "II  Konkurs Recytatorski"