DSC08167

W kalendarzu pojawiły się dwie magiczne daty - 21 i 22 styczeń - które zapowiadają, że zbliżył się "Dzień Babci' i "Dzień Dziadka". W przedszkolu o tej porze zawsze robiło się gwarno i nadzwyczaj uroczyście, gdyż dzieci zapraszały swoje Babcie i Dziadków, aby razem uczcić ten piękny dzień.  Niestety w tym roku musi być inaczej - nie można Babć i Dziadków zaprosić do przedszkola. Wnukowie pamiętali oczywiście o tym ważnym dniu i dla  swoich ukochanych bliskich przygotowali niespodzianki. Każda grupa zaprezentowała piękna piosenkę lub taniec, które zostały nagrane i przekazane Babciom i Dziadkom. Nie zabrakło pięknych laurek, których galerię prezentujemy na naszej stronie. Dopełnieniem podarków niech będą życzenia i wspólnie spędzony czas w domu.

SÓWKI

KRASNOLUDKI