85f9c3dd 3200 4f0b ba22 19c001823316I tak Hałabałowa przygoda dobiegła końca - dziesięć miesięcy minęło szybciutko. Podczas zabaw i zajęć w ciągu całego roku szkolnego poznawaliśmy kolejne przygody Krasanala. Wspólnie wszystkie grupy : „Motylki”, „Kotki”, „Krasnoludki” i „Sówki” realizowaliśmy zadania projektowe. Hałabała towarzyszył nam cały czas w zabawach, spacerach i wycieczkach. Przygód przeżyliśmy z nim wiele i został naszym przyjacielem. Dzięki niemu poznaliśmy wiele zwierząt, ptaków, roślin ich życie, charakterystyczne cechy. Krasnal jego przyjaciele oraz przygody, które przeżywali rozbudził w dzieciach ciekawość otaczającym światem. Ta ciekawość pozostanie z pewnością z dziećmi na wiele, wiele lat.