IMG 8343

Kończący się rok przedszkolny postanowiliśmy zakończyć beztrosko – konkurencjami sportowymi w ogrodzie. Dzieci bawiły się wspólnie podczas gier i zabaw sportowych ucząc się przy tym zasad zdrowej rywalizacji. Uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem drabinek, chusty animacyjnej, piłek oraz przyrządów doskonalących równowagę. Zamiast tradycyjnego II śniadania na dzieci czekała prawdziwa uczta – lody w wafelku. To był naprawdę udany dzień, pełen emocji i uśmiechu, a także pożegnań i wakacyjnych życzeń. Przedszkolaki obdarowane zostały również pamiątkowymi dyplomami za wspólne gry i zabawy w roku przedszkolnym 2020/21. Mamy nadzieję, że mimo trwającej pandemii i licznych ograniczeń zapamiętają go jako pełen wrażeń!

GRUPA  'SOWKI"

GRUPA  "KRASNOLUDKI"